"Grzybek" to firma, która działa na terenie Borów Tucholskich. Prowadzimy wypożyczalnie kajaków. Szczególnie zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty organizacji oraz obsługi spływów kajakowych po rzekach Wda, Brda, oraz Prusina. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dodatkowo doskonale znamy obsługiwane przez nas szlaki wodne. Zdajemy sobie sprawę z tego, co warto zobaczyć, na ile dni wypłynąć oraz który fragment rzeki wybrać, dostosowując poziom trudności spływu do Waszego doświadczenia oraz Waszych oczekiwań.

Przygoda, której nie zapomnicie

Spływy kajakowe nie bez powodu cieszą się coraz większą popularnością. Jest to połączenie aktywności fizycznej ze zwiedzaniem z takiej perspektywy, która na co dzień jest nieuchwytna. Dlatego zapraszamy Was na wypoczynek oraz przygodę, które przeżyjecie z nami w sercu Borów Tucholskich. Taka forma spędzenia wolnego czasu to doskonały pomysł na aktywne wczasy. W ten sposób zagwarantujecie sobie niezapomniane przeżycia i zapewniamy, że z chęcią wrócicie na te malownicze rzeki.

Doświadczenie przede wszystkim

Zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty, przede wszystkim z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie w branży. Doskonale znamy rzeki znajdujące się w Borach Tucholskich. Podpowiemy, na ile dni się wybrać, co zobaczyć, gdzie nocować oraz jaki odcinek rzeki przebrnąć, by wykorzystać jej walory do granic możliwości. Sama kraina Borów Tucholskich jest jedną z nielicznych w Polsce, które można określić mianem „dziewiczych”. My zapewniamy Wam możliwość zapoznania się z najcenniejszymi zasobami przyrodniczymi w najlepszy możliwy sposób.

Co oferujemy?

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymacie przede wszystkim kompozycję bezpieczeństwa, atrakcji oraz poczucia dobrze spędzonego czasu wolnego.

Obsługujemy spływy:

Niezależnie od tego, czy wybieracie się z grupą znajomych, ze swoimi dziećmi czy kompanami z pracy – zapewnimy profesjonalną obsługę spływów kajakowych. Nie tylko podpowiemy, którą rzekę wybrać, ale wybierzemy dla Was taki jej fragment, który zaspokoi Wasze oczekiwania, potrzeby oraz będzie dopasowany do Waszych możliwości oraz doświadczenia.

Zachęcamy do kontaktu z nami.
Grzybek to pewne i bezpieczne spływy kajakowe.